O Centrum Fitzgerald 

 

    Funkcjonujemy na polskim rynku od 2006 roku. Zajmujemy się prowadzeniem i organizacją szkoleń i warsztatów kompetencji zawodowych i rozwojowych dla firm i instytucji, oraz rozwojem kompetencji językowych. Naszą ofertę dostosowujemy indywidualnie do potrzeb danej osoby, firmy bądź instytucji. Mając na uwadze różnorodność potrzeb i celów Naszych Klientów, staramy się dopasować najlepsze metody i środki, jakimi się posługujemy do potrzeb strategicznych naszych klientów. Ważne jest dla nas, aby forma, w jakiej podejmujemy współpracę była jak najbardziej komfortowa i w pełni efektywna oraz spójna ze strategią

rozwojową Klienta.

    Przygotowując projekt współpracy, w pierwszej kolejności analizujemy potrzeby danej firmy, a następnie tworzymy indywidualny program szkoleniowy. Zanim rozpoczniemy bezpośrednie działania, chcielibyśmy dobrze poznać firmę oraz jej pracowników – Zapoznać się z wizją, celami i wyzwaniami. W naszej ofercie znajdują się m.in. szkolenia menedżerskie, biznesowe i sprzedażowe, szkolenia z zakresu budowania i zarządzania zespołem, zarządzania konfliktem, ocen

pracowniczych, autoprezentacji, asertywności, negocjacji, obsługi klienta, komunikacji interpersonalnej, bezpieczeństwa w firmie, bezpieczeństwa własności intelektualnej oraz wiele innych.

mgr Anna Fitzgerald   

Psycholog, Psychoterapeuta 

Pracuje w języku polskim i angielskim.  

Ukończyła Psychologię na Uniwersytet SWPS, specjalność kliniczna oraz Filozofię na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicza w Poznaniu.  

Pracuje psychologicznie w obszarach problemów:   

-radzenie sobie z emocjami  

-radzenie sobie z napięciem, stresem i napadami paniki  

-problemy z motywacją  

-problemy z poczuciem własnej wartości  

-dystymia  

-depresja  

-przeżywanie traumy  

- lęki i zaburzenia lękowe  

-problemy i zaburzenia adaptacyjne  

- problemy i zaburzenia opozycyjno-buntownicze  

-trudne sytuacje rodzinne, w tym np. rozwody  

-choroby onkologiczne  

-obszary problemowe związane z chorobą stwardnienia rozsianego (SM)  

-inne  

Współpracuje na co dzień ze Stowarzyszeniem Profuturo oraz SP nr 74 w Poznaniu, prowadząc terapię psychologiczną indywidualną i grupową z dziećmi, młodzieżą oraz  dorosłymi z zaburzeniami neuroatypowymi, w tym Autyzmem, Zespołem Aspergera,  ADHD.   

Prowadzi gabinet psychologiczno-terapeutyczny. 

Członek PTP, ukończyła Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego i Studium Nonviolent Communication - NVC ukończyła w Szkole Trenerów „Dojrzewalni” w Warszawie.  

Jest trenerem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.  

Jako trener zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem i prowadzeniem szkoleń oraz warsztatów według autorskich programów, które obejmują podnoszenie kompetencji edukatorskich, dydaktycznych, wychowawczych, szeroko rozumianych kompetencji psycho-edukacyjnych oraz wiedzy w tym obszarze.  

Jako wykładowca  współpracuje z uczelniami wyższymi Uniwersytetem SWPS w Poznaniu i WSB w Poznaniu. Tworzy programy rozwijające kompetencje studentów studiów dyplomowych i podyplomowych, wykłada i prowadzi zajęcia ze studentami.   

Prowadzi szkolenia dla nauczycieli i dyrektorów szkół. Jest mentorem w programie Transfer Kompetencji.   

Ukończyła kurs terapii ACT na Uniwersytecie SWPS.  

Praktyki stażowe odbyła w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu przy ul. Szwajcarskiej na oddziałach Neurologii i Leczenia Udarów mózgu.  

Obecnie uczęszcza na 5 letni Kurs Psychoterapii w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Psychologiczne.  

 

tel. +48 664 467 081 , mail: anna@fitzgerald.pl

mgr Beata Czajkowska

Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS.

Psycholog, psychoterapeuta ACT, wykładowca akademicki, trener, nauczyciel, lider projektów edukacyjnych.

Prowadzi konsultacje psychologiczne, interwencję kryzysową, pomoc psychologiczną, szkolenia i warsztaty, zajmuje się edukowaniem nauczycieli, rodziców, pomocą dzieciom np.: w problemach społecznych, szkolnych i adaptacyjnych. 

 

tel. +48 535 075 400, mail: beata.czajkowska@fitzgerald.pl

mgr Marta Kubzdela

Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Jest Nauczycielką z przygotowaniem pedagogicznym. Obecnie uczęszcza na 4,5 letni Kurs Psychoterapii w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Psychologiczne.

Jest członkiem PTP jak również posiada wykształcenie Trenerskie, które zdobyła w Akademii Trenera w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Prowadzi konsultacje, doradztwo, szkolenia. Spotkania odbywają się zarówno z dorosłymi jak i młodzieżą. Prowadzi sesje indywidualne (w przypadku młodzieży z rodzicami). 

 

tel. +48 790 682 681

Referencje

Nasz Zespół

Facebook

This website makes use of cookies. Please see our privacy policy for details.

OK