Facebook

O Centrum Fitzgerald 

 

    Funkcjonujemy na polskim rynku od 2006 roku. Zajmujemy się prowadzeniem i organizacją szkoleń i warsztatów kompetencji zawodowych i rozwojowych dla firm i instytucji, oraz rozwojem kompetencji językowych. Naszą ofertę dostosowujemy indywidualnie do potrzeb danej osoby, firmy bądź instytucji. Mając na uwadze różnorodność potrzeb i celów Naszych Klientów, staramy się dopasować najlepsze metody i środki, jakimi się posługujemy do potrzeb strategicznych naszych klientów. Ważne jest dla nas, aby forma, w jakiej podejmujemy współpracę była jak najbardziej komfortowa i w pełni efektywna oraz spójna ze strategią

rozwojową Klienta.

    Przygotowując projekt współpracy, w pierwszej kolejności analizujemy potrzeby danej firmy, a następnie tworzymy indywidualny program szkoleniowy. Zanim rozpoczniemy bezpośrednie działania, chcielibyśmy dobrze poznać firmę oraz jej pracowników – Zapoznać się z wizją, celami i wyzwaniami. W naszej ofercie znajdują się m.in. szkolenia menedżerskie, biznesowe i sprzedażowe, szkolenia z zakresu budowania i zarządzania zespołem, zarządzania konfliktem, ocen

pracowniczych, autoprezentacji, asertywności, negocjacji, obsługi klienta, komunikacji interpersonalnej, bezpieczeństwa w firmie, bezpieczeństwa własności intelektualnej oraz wiele innych.

Anna Fitzgerald  

Pracuje w języku polskim i angielskim. 

Ukończyła Psychologię na Uniwersytet SWPS, specjalność kliniczna. 

Pracuje psychologicznie w obszarach problemów:  

-radzenie sobie z emocjami 

-radzenie sobie z napięciem, stresem i napadami paniki 

-problemy z motywacją 

-problemy z poczuciem własnej wartości 

-dystymia 

-depresja 

-przeżywanie traumy 

- lęki i zaburzenia lękowe 

-problemy i zaburzenia adaptacyjne 

- problemy i zaburzenia opozycyjno-buntownicze 

-trudne sytuacje rodzinne, w tym np. rozwody 

-choroby onkologiczne 

-obszary problemowe związane z chorobą stwardnienia rozsianego SM 

-inne 

Współpracuje ze Stowarzyszeniem Profuturo prowadząc terapię psychologiczną indywidualną i grupową z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z zaburzeniami neuroatypowymi, w tym Autyzmem, Zespołem Aspergera,  ADHD.  

Członek PTP, ukończyła Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego i Studium Nonviolent Communication - NVC ukończyła w Szkole Trenerów „Dojrzewalni” w Warszawie. 

jest trenerem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. 

Jako trener zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem i prowadzeniem szkoleń oraz warsztatów według autorskich programów, które obejmują podnoszenie kompetencji zawodowych i liderskich, rozwój osobisty. 

Dodatkowo, jako wykładowca  współpracuje z uczelniami wyższymi Uniwersytetem SWPS w Poznaniu i WSB w Poznaniu. Tworzy programy rozwijające kompetencje studentów studiów dyplomowych i podyplomowych, wykłada i prowadzi zajęcia ze studentami.  

Prowadzi szkolenia dla nauczycieli i dyrektorów szkół. Jest mentorem w programie Transfer Kompetencji.  

Ukończyła kurs terapii ACT na Uniwersytecie SWPS. 

Praktyki stażowe odbyła w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu przy ul. Szwajcarskiej na oddziałach Neurologii i Leczenia Udarów mózgu. 

Obecnie uczęszcza na 4,5 letni Kurs Psychoterapii w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Psychologiczne. 

 

tel. +48 664 467 081 , mail: anna@fitzgerald.pl

Beata Czajkowska

Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS.

Psycholog, psychoterapeuta ACT, wykładowca akademicki, trener, nauczyciel, lider projektów edukacyjnych.

Prowadzi konsultacje psychologiczne, interwencję kryzysową, pomoc psychologiczną, szkolenia i warsztaty, zajmuje się edukowaniem nauczycieli, rodziców, pomocą dzieciom np.: w problemach społecznych, szkolnych i adaptacyjnych. 

 

tel. +48 535 075 400, mail: beata.czajkowska@fitzgerald.pl

Marta Kubzdela  

Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Jest Nauczycielką z przygotowaniem pedagogicznym. Obecnie uczęszcza na 4,5 letni Kurs Psychoterapii w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Psychologiczne.

Jest członkiem PTP jak również posiada wykształcenie Trenerskie, które zdobyła w Akademii Trenera w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Prowadzi konsultacje, doradztwo, szkolenia. Spotkania odbywają się zarówno z dorosłymi jak i młodzieżą. Prowadzi sesje indywidualne (w przypadku młodzieży z rodzicami). 

 

tel. +48 790 682 681

Derrick Fitzgerald

Spędził wiele lat podróżując po świecie. Zaczynając od lat 80’, aż do dzisiaj odwiedził wszystkie kontynenty za wyjątkiem Antarktydy. Miał także niezwykłą przyjemność poznać tradycyjną muzykę oraz religię każdego z odwiedzonych zakątków świata, a także skosztować lokalnej kuchni. Z drugiej strony, fascynuje go tematyka science fiction oraz non-fiction, która przejawia się między innymi w technologii oraz podróżach w kosmos. Wśród jego pozostałych zainteresowań warto wymienić surfowanie po Internecie, historię oraz zbieranie monet.

Posiada niezwykłą lekkość prowadzenia zajęć, łączy naukę języka z przyjemnością.

Potrafi prowadzić grupę jak i osoby indywidualne.

Do klienta podchodzi w sposób elastyczny. Cierpliwie i z pełną wyrozumiałością wspiera indywidualny tok nauki.

Prowadzi również prelekcje w języku angielskim, dotyczące różnych dziedzin życia, szczególnie podróży i technologii.

Odnajduje się zarówno w przekazywaniu wiedzy na początkowej drodze nauki języka jak również w ściśle branżowych dziedzinach. 

 

mail: biuro@fitzgerald.pl

Referencje

Nasz Zespół

This website makes use of cookies. Please see our privacy policy for details.

OK